Büyük açılış, süper indirimler online mağazamızda.
Fırsatları Kaçırma
  • Değerli Fırsatlar - Kuponlarla daha fazla tasarruf edin
  • Lokman Sena Sultan Resmi Web Sitesi

Biz Kimiz?

1999 yılında «Lokman Sena Sultan» markası ile Baharat, Bitkisel Macunlar, Bitkisel Yağlar ve Bitki Çayları üretim ve satışıyla başlayan serüven 2012 yılı sonlarında “Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti.” bünyesine Lokman Sena Sultan markasıyla dahil olmasıyla gücüne yeni bir güç katarak yoluna devam etmeyi amaçlamış ve artan sermayesi ile markalaşma yolunda önemli ve hızlı bir adım atılmış, yeni ve teknolojik tesisleriyle bitkiden gelen doğal yaşamı doğallığın yanında teknolojik olarak da gelişmiş ve güçlenmiş olarak tüketicisine sunmaya başlamıştır.

Team Team Team Team Team Team

Misyonumuz

Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri 4500 m2 kapalı alan üzerinde, 60%'a yakın kadın istihdamına öncelik vererek sağlığı, güzelliği ve doğallığı tüketici ile buluşturmak için çalışmaktadır.

Ürün çeşitliliğinde 20 farklı grup 350’den fazla çeşidi ile bitkiden gelen doğal yaşamı, müşterilerine güvenle sunmayı kendine hedef seçmiş, kaliteyi ön plana çıkarmıştır. Lokman Sena Sultan; bitkisel ürünler olarak Macunlar, kişisel bakım ve Kozmetik Ürünleri, Şampuanlar, Bitkisel Çaylar, Pekmezler, Hakiki Nar Ekşisi ve Bitkisel Yağ, Doğal Fermente Sirkeler, Bitkisel deterjan gruplarında üretim yelpazesini çeşitlendirmiş, iç pazarda olduğu gibi dış ticaret yolunda da hızlı adımlar atmayı hedeflemiştir. 2013 yılı başından itibaren bayi ağını artırmaya başlayan firma Türkiye genelinde yeni bayilikler de vermektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ve güveni ön planda tutarak insan sağlığına yararlı, yüksek kalite standartlarında ürünler üretmek.

“ İnsanlara Sunulan Mucizeler “ İnsanların çağlar boyunca doğaya olan ilgisi, sağlık ve tedavi çaresi olarak bitkilere başvurdukları günümüze ulaşan eski eser ve yazıtlardan bilinmektedir. Bitkilerin sağlık ve tedaviye destek olarak kullanılması anlayışı yıllardır “doğaya dönüş” akımı ile gelişmiş ve son dönemlerde bitkilerin etkisine ilişkin kanıtlar sağlayan ve ana etken maddeleri kesin rakamlarla ortaya koyan çok sayıda bilimsel çalışma ile sağlam temellere dayandırılmıştır.

Günümüzde artık insan sağlığında bitkisel ürünlerin yerinin tartışılmaz olduğu; kullanmakta olduğumuz tedavi ve sağlık protokollerine yardımcı ve tamamlayıcı bir destek alan oluşturduğu kabul edilmektedir.

Bitkisel ürünler pratikte, yumuşak ve derinlemesine bir etkiyle doğal savunma metabolizmasını, etkileyerek sağlık dengesini doğru yönde düzenleyebilmekte; uzmanların yönlendirmesiyle önerilen ve kullanılan bitkiler günümüzün sağlık sorunlarının tedavisine destek olabilmektedir.

Vizyonumuz

Yaşadığımız modem ve teknolojik zamana yenik düşmeden, doğadan ve doğallıktan uzaklaşmadan insanlara doğal yollardan sağlığa ve mutluluğa giden yolu göstermek ve gerektiğinde bu yolda tüketicimiz ile birlikte yürümek. Bunu yaparken ticari gereksinim olarak büyümek ancak büyürken insan sağlığına doğaya olan saygımızı sevgimizi  yitirmemek.